دفتر ازدواج وطلاق شرعی آنلاین

سایت همسر یابی دائمی و موقت (صیغه) در کشورهایی اروپایی, آمریکایی و سرارسر جهان

قوانین

 

قوانین سایت

 

قوانین سایت

 

1.     سایت دفتر ازدواج وطلاق شرعی ( عشق حلال در جهان غرب،) در چارچوب قوانین شرعی وحقوق اسلامی فعالیت می کند.

  

این سایت، یک شبکه اجتماعی برای خانم ها و آقایانی است که تمایل به ازدواج موقت یا ازدواج دایم بر اساس موازین شرعی را دارند.2         

خدمات این سایت اختصاص به کسانی دارد که عضو سایت شده وحق عضویت سالیانه خود را پرداخت نموده باشند. 3 .
   

عضویت افرادی که به سن قانونی 18 سال نرسیده باشند ویا همسر داشته باشند ویا زنانی که در عده کسی باشند ویا نامزد داشته باشند، مطلقا ممنوع است ومتخلفان برای همیشه از عضویت اخراج می شوند .4.
   

دومین وهاست عشق حلال، منحصرا اختصاص به (راهنمای ازدواج وطلاق شرعی آنلاین) دارد وهیچ کس حق ندارد سایت مشابه آن را بسازد اگرچه با تغییر پیشوند ویا پسوند باشد. بامتخلفان بر خورد قانونی می شود. 5
    

خدمات این سایت، پولی است وتنها مبالغی را دریافت می کند که شرایط وخصوصیات آن را درصفحه مربوطه توضیح داده است. 6. 
   

ثبت نام و استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله مطالعه و پذیرش تمام قوانین سایت عشق حلال می باشد. 7.
   

اعضای سایت می توانند تنها از نام کوچک خود ویا نام مستعار استفاده کنند؛ ولی به هیچ وجه نمی توانند از عکس دیگران ویا نام ونشان دیگران استفاده کنند. اما کسانی که از گذاستن عکس خجالت می کشند، می توانند از عکس گل یا منظره  ومانند این ها به جای عکس خود استفاده کنند؛ ولی غیر از عکس ونام سایر مشخصات خود را به طور دقیق و واقعی بنویسند. هر نوع تقلب وفریبکاری درباره سن، سلامت، سابقه ازدواج، فرزندار بودن، اعضای مصنوعی داشتن و.... ممنوع است. اگر ازاین طریق ضرری متوجه مدیران سایت، یا اعضای سایت ویا داوطلبان ازدواج شود، شخص متخلف ضامن است ونیز تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد .8.
 

ارسال پیام دوستی، تبلیغاتی، توهین آمیز، هرز نامه و هر گونه پیامی که محتوای آن مخالف با قوانین شریعت ویا اخلاق حسنه باشد ویا باعث ناراحتی اعضا گردد مطلقا ممنوع است. متخلف از عضویت اخراج می شود .9.

17 -عزیزانی که از سایت عشق حلال، معرفی نامه برای ازدواج دریافت می کنند، حق ندارند که معرفی نامه را به کسانی دیگر بدهند؛ زیرا، معرفی نامه ها دارای آدرس ومشخصات وشماره تلفن کسی است که قرار است با او ازدواج کند. علی هذا، دادن آدرس ومشخصات افراد وخانوده های آبرومند، به افراد نا شناس شرعا وعرفا جایز نیست واز نظر این سایت هم تخلف محسوب می شود .10.
   

سایت عشق حلال در جهان غرب، آرزو دارد که راهنمای خوب وشایسته ای برای شما کاربران عزیز باشد وبتواند محیط امن ومشروعی را برای شما فراهم نموده شمارا دریافتن همسر دلخواه تان یاری رساند ودر نهایت باعث شود که درکنار همسر زیبا ومهربان قرار گرفته خانواده عزیز خودرا برپا کنید.
ومن الله التوفیق وعلیه التکلان
مدیریت سایت عشق حلال