دفتر ازدواج وطلاق شرعی آنلاین

سایت همسر یابی دائمی و موقت (صیغه) در کشورهایی اروپایی, آمریکایی و سرارسر جهان

قوانین

 

قوانین سایت

 

قوانین سایت

1.     سایت همسر یابی ( عشق حلال در جهان غرب،) در چارچوب قوانین شرعی وحقوق اسلامی فعالیت می کند.

2.     همسر یابی عشق حلال، یک شبکه اجتماعی برای خانم ها و آقایانی است که تمایل به ازدواج موقت یا ازدواج دایم بر اساس موازین شرعی را دارند.
3.     این سایت بستری برای آشنایی مستقیم افرادی است که در جست وجوی همسران دلخواه یا  دوستان وهم نشینان مهربان باشند. این سایت هیچ نقش و تعهد دیگری ندارد.
4.     خدمات این سایت اختصاص به کسانی دارد که عضو سایت شده وحق عضویت سالیانه خود را پرداخت نموده باشند.
5.     عضویت افرادی که به سن قانونی 18 سال نرسیده باشند ویا همسر داشته باشند ویا زنانی که در عده کسی باشند ویا نامزد داشته باشند، مطلقا ممنوع است ومتخلفان برای همیشه از عضویت اخراج می شوند.
6.     دومین وهاست عشق حلال، منحصرا اختصاص به (راهنمای ازدواج وطلاق شرعی آنلاین) دارد وهیچ کس حق ندارد سایت مشابه آن را بسازد اگرچه با تغییر پیشوند ویا پسوند باشد. بامتخلفان بر خورد قانونی می شود.
7.     سایت همسریابی عشق حلال، هیچ اپلیکیشنی ندارد وتنها به صورت برخط فعالیت دارد. لذا بدین وسیله اعلام می گردد، هرگونه فعالیت اپلیکیشن های دیگر به این سایت مرتبط نمی باشد و همسریابی عشق حلال هیچ مسئولیتی در مورد آن عهده دار نخواهد بود.
8.     خدمات این سایت، پولی است وتنها مبالغی را دریافت می کند که شرایط وخصوصیات آن را درصفحه مربوطه توضیح داده است. 
9.     وجوه پرداخت شده، تنها زمانی قابل برگشت است که شخص کاربر، به طور اشتباهی برای یک انتخاب ودر یک زمان، دوبار یا سه بار مبلغی را پرداخت نموده باشد. دراین صورت فقط وجه تکراری باز پرداخت می شود.
10.  ثبت نام و استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله مطالعه و پذیرش تمام قوانین سایت عشق حلال می باشد.
11.  ما هیچ مبلغ یا اعتباری به عنوان بازپرداخت هر مبلغی که از طرف شما پرداخت شده، ارائه نمی دهیم و شما هیچ بازپرداختی برای هیچ نوع اشتراکی دریافت نخواهید کرد.  مثلا اگر شما مبلغی بابت معرفی ازدواج دایم پرداخته باشید معرفی نامه را از طرف سایت دریافت نموده باشید؛ ولی با شخص مورد نظر خود به توافق نرسید، نمی توانید وجه پرداخت شده را پس بگیرید.
12.  در ازدواج های موقت، هیچ زن یا مردی نمی تواند داوطلب را نپذیرد. کسی که خود را برای عقد موقت یا صیغه معرفی کرده باشد نمی تواند از پذیرش کسی که به او مراجعه کرده است خود داری کند؛ بلکه موظف است، حد اقل به مدت یک ساعت از دواج موقت را انجام دهد واما برای مدت بیشتر صاحب اختیار است که بپذیرد یا نپذیرد.
13.  زنان ومردانی که برای ازدواج دایم  ثبت نام کرده اند، می توانند داو طلبان را نپذیرند تا زمانی که به همسر دلخواه خود برسند. 
14.  تخطی از قوانین سایت توسط کاربران باعث مسدود شدن کاربری فرد خاطی می گردد. دراین صورت او نمی تواند ازبابت پرداخت حق عضویت ویا أمور دیگردرخواست وجه ویا مطالبه حقی را بنماید.
15.  اعضای سایت می توانند تنها از نام کوچک خود ویا نام مستعار استفاده کنند؛ ولی به هیچ وجه نمی توانند از عکس دیگران ویا نام ونشان دیگران استفاده کنند. اما کسانی که از گذاستن عکس خجالت می کشند، می توانند از عکس گل یا منظره  ومانند این ها به جای عکس خود استفاده کنند؛ ولی غیر از عکس ونام سایر مشخصات خود را به طور دقیق و واقعی بنویسند. هر نوع تقلب وفریبکاری درباره سن، سلامت، سابقه ازدواج، فرزندار بودن، اعضای مصنوعی داشتن و.... ممنوع است. اگر ازاین طریق ضرری متوجه مدیران سایت، یا اعضای سایت ویا داوطلبان ازدواج شود، شخص متخلف ضامن است ونیز تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.
16.  ارسال پیام دوستی، تبلیغاتی، توهین آمیز، هرز نامه و هر گونه پیامی که محتوای آن مخالف با قوانین شریعت ویا اخلاق حسنه باشد ویا باعث ناراحتی اعضا گردد مطلقا ممنوع است. متخلف از عضویت اخراج می شود.
17.  هرگونه پرداخت وجه و اعتبار، خارج از برنامه سایت ویا بر خلاف شرایط ذکر شده در صفحه مربوطه ویا به اشخاص بیرون از سایت یا به سایر کاربران و یا به توصیه آن ها اکیدا ممنوع است و همسریابی عشق حلال هیچ مسئولیتی در مورد آن عهده دار نخواهد بود.
18.  مشخصات عمومی اعضای سایت مانند نام، چه مستعار و یا حقیقی وعکس، چه عکس خودش یا عکس گل، سن، قد، وزن، شهر محل سکونت، سابقه ازدواج ... و چگونه همسری را می خواهد، برای عموم نشان داده می شود واما سایر مشخصات محرمانه است و تنها برای خواستگاران نشان داده می شوند.
19.  هر کاربر سایت عشق حلال، دارای سه صفحه مشخصات خواهد بود: صفحه اول، محرمانه است که محتوای آن باید واقعی  ودربر دارنده کلیه مشخصات وآدرس های دقیق کاربراعم از تلفن، ایمیل، آدرس محل سکونت و... باشد . محتوای این صفحه فقط در اختیار خواستگاران قرار می گیرد تا امکان تماس های لازم بر قرار شود. صفحه دوم، که دارای مشخصات کامل شخص وبدون آدرس ها می باشد، تنها برای اعضای سایت قابل مشاهد است. صفحه سوم که دربر دارنده مشخصات عمومی شخص می باشد، برای عموم مردم قابل روءیت می باشد.ازاین رو، اعضای محترم سایت، درهر صفحه فقط اطلاعات درخواست شده را بنویسند واز درج هر نوع اطلاعات دیگر خود داری کنند. برای تکمیل نمودن هر سه صفحه یاد شده لازم است که مشخصات شما به صورت تکراری نوشته شود.
20.  قوانین سایت ممکن است به مرور زمان به روزرسانی گردد و تغییراتی در آن اعمال شود، کاربران سایت موظفند با مراجعه به این صفحه این تغییرات را مطالعه و رعایت نمایند.
21   -عزیزانی که از سایت عشق حلال، معرفی نامه برای ازدواج دریافت می کنند، حق ندارند که معرفی نامه را به کسانی دیگر بدهند؛ زیرا، معرفی نامه ها دارای آدرس ومشخصات وشماره تلفن کسی است که قرار است با او ازدواج کند. علی هذا، دادن آدرس ومشخصات افراد وخانوده های آبرومند، به افراد نا شناس شرعا وعرفا جایز نیست واز نظر این سایت هم تخلف محسوب می شود.
22   -از کاربران و بازدیدکنندگان محترم تقاضا می شود هرگونه شکایت، انتقاد، تذکر وگزارش را با کمیته نظارت درمیان بگذارید.
23   سایت عشق حلال در جهان غرب، آرزو دارد که راهنمای خوب وشایسته ای برای شما کاربران عزیز باشد وبتواند محیط امن ومشروعی را برای شما فراهم نموده شمارا دریافتن همسر دلخواه تان یاری رساند ودر نهایت باعث شود که درکنار همسر زیبا ومهربان قرار گرفته خانواده عزیز خودرا برپا کنید.
ومن الله التوفیق وعلیه التکلان
مدیریت سایت عشق حلال