دفتر ازدواج وطلاق شرعی آنلاین

سایت همسر یابی دائمی و موقت (صیغه) در کشورهایی اروپایی, آمریکایی و سرارسر جهان

اطلاعیه فعالیت های قانونی

 به نام خدا

سلام بر زنان و مردان شجاع
بدین وسیله به اطلاع کلیه شما گرامیان می رساند:
هرکسی که مایل به ازدواج یا طلاق باشد می تواند به دفتر ازدواج و طلاق شرعی آنلاین، مراجعه کند.
این دفتر دارای خصوصیات زیر ایت:
اول، بر اساس مقررات شرعی و اسلامی فعالیت می کند.
دوم، بر اساس قانون فعالیت می کند؛ زیرا این دفتر دارای ثبت رسمی و مجوز قانونی است.
سوم، گواهی های ازدواج و طلاق صادر شده ازاین دفتر اعتبار شرعی و قانونی دارد.
چهارم، فعالیت های این دفتر به صورت آنلاین وجهانی است. هر کسی از هر کشور جهان، اعم از کشورهای اروپایی، آمریکایی، آسیایی و.... می تواند مراجعه کند.
پنجم، کسانی که احتیاج به نکاح یا طلاق دارند، لازم نیست مسافرت کنند یا با کسی ملاقات کنند و یا هیچ کار دیگری را انجام دهند؛ بلکه همه کار هارا از طریق سایت این دفتر و به صورت آنلاین انجام دهند.
ششم، کلیه شرایط در سایت عشق حلال توضیح داده شده است و کسانی که اجتیاج به توضیحات بیشتر دارند از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرند.
هفتم، در ازدواج ها و طلاق های توافقی نیازی به هیچ تشریفاتی نیست و بلافاصله انجام می شود. یعنی به مجردی که وقت گرفته شود، در جلسه آنلاین از طریق واتساپ، یا اسکایپ و غیره انجام می شود.
هشتم، طلاق های یکطرفه، احتیاج به تحقیق و بر رسی دارد. کسانی که درخواست طلاق یک طرفه را داشته باشند، باید تشکیل پرونده بدهند و دراین پرونده یا دوسیه به امور زیر احتیاج است:
1 - خود را معرفی کند. مثلا نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، تاریج ازدواج، محل سکونت و شماره تلفن.
2 - معرفی همسرش، چه زن و چه مرد، نام و نام خانوادگی او، نام پدرش، شهر محل سکونتش، شماره تلفنش.
3 - یک نفر از دوستان یا خویشان خود را به عنوان نماینده، یا حکم و یا شاهد. نام و نام خاوادگی و شماره تلفنش.
4 - یک نفر از خویشان یا دوستان همسر خود به عنوان نمایند یا دوست و یا حکم او معرفی کند. مثلا اگر متقاضی زن است. بنویسد که برادر شوهرم فلانی است: نام ونام خانوادگی و شماره تلفنش.
5 - اگر متقاضی طلاق یکطرفه زن است، باید دلیل درخواست طلاق خود را هم توضیح بدهد که چرا طلاق می خواهد.
اگر با شرایط بالا، درخواست بدهید و هزینه های تعریف شده در سایت را پرداخت کنید، حد اکثر در مدت یک ماه طلاق یکطرفه صادر می شود و گواهی یا سند طلاق هم در اختیار در خواست کننده قرار می گیرد.
توجه
لطفا، ما نمی توانیم طلاق یک طرفه را بدون طی تشریفات شرعی انجام دهیم و تشریفات را هم در بالا توضیح دادیم که طرفین و حکمین باید معرفی شوند.
لطفا به این سایت مراجعه کنید
دفتر آیت الله محقق نسب - پاریس

دفتر ازدواج وطلاق شرعی آنلاین

سایت همسر یابی دائمی , موقت , دوست یابی و محلل یابی در کشورهای اروپایی, آمریکایی و سرارسر جهان. سایت همسر یابی عشق حلال در جهان غرب به شما کمک می کند تا همسر دلخواه خود را از سراسر جهان انتخاب کنید ونیز می تواند زمینه مهاجرت به کشور های دیگر از طریق ازدواج را برای شما فراهم سازد. ازدواج، مقدس ترین، با شکوه ترین واستوار ترین بنای اسلامی است. رسول خداصلى الله علیه وآله فرمود: «ما بنى بناء فى الاسلام احب الى الله عز و جل من التزویج»؛ «هیچ بنایى در اسلام محبوب تر از ازدواج، نیست. توجه دوستان باید عکس خودرا در سایت بگذارند. عکس نگذاشتن تخلف محسوب می شود و باعث می گردد که عضویت شما لغو گردد.